Televizní a rozhlasové zpravodajství z Kolína a okolí

Kolínská průmyslovka jde s dobou
2/13/24
Reportáž z Noci otevřených dveří 9. února 2024.
6/29/14
Zpravodajství: televize - video
Kolín se stal v polovině června městem dechové hudby. Konal se zde již 51. ročník festivalu Kmochův Kolín. Program byl rozdělen do čtyř dnů. Jeho hlavní část proběhla na Karlově náměstí. Zde se mj. uskutečnil koncert Petra Spáleného a Miluše Voborníkové. Nabitý program čekal návštěvníky i v sobotu, kdy vystoupil například norský soubor Hamar Veteran corps. Pozornost se upínala i k tradičnímu pochodu městem. Vyvrcholením pak byl tzv. monster koncert, kde vystoupila řada umělců, například Martin Chodúr. Celý program se těšil velkému zájmu diváků.
6/22/14
Zpravodajství: televize - video
Oslavy 150. výročí založení Sboru dobrovolných hasičů městysu Plaňany.
6/17/14
Zpravodajství: televize - video
Kolínská nezisková organizace CEFIG uspořádala přednášky pro studenty Střední odborné školy informatiky a spojů v Kolíně. Organizace se zabývá školením finanční gramotnosti ve firmách a na základních a středních školách. Jak sami školitelé říkají, zabývají se finančními problémy lidí, kteří neumí spravovat svoje finance, a přestože příjmy mají, nedokáží s nimi správně hospodařit. Studenti přednášku hodnotili vesměs kladně a ocenili její přínos pro svůj praktický budoucí život.
6/16/14
Zpravodajství: televize - video
Reportáž z neděle, posledního dne Kmochova Kolína 2014.
6/15/14
Zpravodajství: televize - video
Reportáž ze sobotního nabitého programu
6/14/14
Zpravodajství: televize - video
Páteční program nabídl vystoupení Rockového dechového orchestru nebo Petra Spáleného.
6/13/14
Zpravodajství: televize - video
Kmochův Kolín byl zahájen procházkou po kolínských památkách.
6/9/14
Zpravodajství: televize - video
23. května se v Kolíně uskutečnil již 10. ročník festivalu Noty na pomoc. Založen byl jako charitativní podnik v roce 2002. U jeho kolébky stáli kolínští hudebníci. Výtěžek akce je zpravidla věnován na různé humanitární projekty, mj. pomoc zatopeným obcím. Během večera se na pódiu vystřídaly i méně známé k23. května se v Kolíně uskutečnil již 10. ročník festivalu Noty na pomoc. Založen byl jako charitativní podnik v roce 2002. U jeho kolébky stáli kolínští hudebníci. Výtěžek akce je zpravidla věnován na různé humanitární projekty, mj. pomoc zatopeným obcím. Během večera se na pódiu vystřídaly i méně známé kolínské kapely, které zatím nemají možnost vyzkoušet si profesionální ozvučení a osvětlení. Součástí programu byla také vystoupení profesionálních souborů.olínské kapely, které zatím nemají možnost vyzkoušet si profesionální ozvučení a osvětlení. Součástí programu byla také vystoupení profesionálních souborů.
6/5/14
Zpravodajství: televize - video
Bitva Kříž a kalich na kolínské jízdárně za nemocnicí 24.5.2014.
vybrat z archivu »