Televizní a rozhlasové zpravodajství z Kolína a okolí

Kolínská průmyslovka jde s dobou
2/13/24
Reportáž z Noci otevřených dveří 9. února 2024.
5/20/14
Zpravodajství: televize - video
Den záchranářů 8.5.2014 v Kolíně.
5/16/14
Zpravodajství: televize - video
Závody v technických sestavách – tak vypadal 4. ročník Kolín Cupu, který se uskutečnil poslední dubnovou neděli v hale spojů. Této soutěžní disciplíny v taekwondo WTF se zúčastnilo 14 klubů,rozdělených v kategoriích podle věku a technického stupně. Celkem soutěžilo 184 závodníků.
5/13/14
Zpravodajství: televize - video
První květnová sobota patřila v Kolíně dětem. Tábornický klub Oregon uspořádal už 14. ročník akce "Oregon dětem", kde si děti mohly vyzkoušet zhruba padesát atrakcí. Akce byla přesunuta z tradičního Kmochova ostrova do lesoparku Borky. Kvůli nepřízni počasí nebyla účast tak vysoká jako v minulých letech.
5/11/14
Zpravodajství: televize - video
Nedílnou součástí jarního programu Mětského společenského domu Kolín je Výstava životního prostředí. Toto enviromentální vzdělávání dětí a mládeže pořádá Odbor životního prostření a zemědělství MěÚ Kolín již sedmým rokem. Děti si mohly osvojit nové vědomosti formou poznávacích her na 25 stanovištích. K vidění zde byly lovecké trofeje, živá zvířata jako ryby, kozy a prasata, ale k vyzkoušení byl i trenažér dojení.
5/2/14
Zpravodajství: televize - video
Stanoviště, kde bylo možné poznávat přírodu. Tak vypadala akce Den Země, každoročně pořádaná Tábornickým klubem Arnika v Kolíně. V sobotu 12. dubna byl od 10 hodin naplánován úklid lesoparku v Borkách. Hlavní program začal ve 13 hodin. Připraveny byly ekohry nejen pro děti, ale i pro dospělé. Mohli se naučit poznávat rostliny a zvířata, dále se dozvěděli informace o zpracovávání a třídění odpadu. Nechyběly ani výtvarné dílny nebo živá zvířata. Návštěvníci se mohli těšit z divadelních představení o. s. Ekodomov, hudebního čísla písničkáře Podivena a japonské hudebnice Keiko Jamamoto. Dobrovolné vstupné bylo věnováno záchranné stanici pro zraněná zvířata v Pátku u Poděbrad.
vybrat z archivu »