Televizní a rozhlasové zpravodajství z Kolína a okolí

Kolínská průmyslovka jde s dobou
2/13/24
Reportáž z Noci otevřených dveří 9. února 2024.
12/30/13
Zpravodajství: televize - video
Živý betlém se uskutečnil v Komenského parku v Kolíně.
12/25/13
Zpravodajství: televize - video
V hale kolínských "Spojů" proběhl basketbalový marathon.
12/16/13
Zpravodajství: televize - video
Krev proudí v našem těle již od narození a je pro chod našeho organismu nepostradatelná. Na kolínské radnici bylo oceněno na 96 dobrovolných dárců krve, kteří tímto způsobem pomáhají při záchraně životů.
12/14/13
Zpravodajství: televize - video
V kolínském divadle proběhl již 13. ročník soutěže Miss Kolínska. Uváděl ho známý moderátor Vlasta Korec. Jako volnou disciplínu si dívky převážně vybraly tanec. Nechyběl však ani zpěv nebo recitace. Miss sympatie a Miss Kolínského deníku se stala Iva Homokyová. A vítězkou Miss Kolínska byla studentka obchodní akademie Kamila Klepetková.
12/8/13
Zpravodajství: televize - video
Strojaři si rádi hrají. Takový název nesl slavnostní den, kdy se otevírala nová laboratoř na Střední průmyslové škole v Kolíně. Laboratoř se bude věnovat automobilovému průmyslu, robotice a nastavení aut, jiná sekce se bude soustředit na programování výrobních linek. Po celý rok zde tedy bude co dělat. Škola už jednu laboratoř má, ale vývoj jde stále dopředu. Proto jsou v nové laboratoři například simulátory, herní konzole XBOX nebo Lego mindstorms, ze kterého žáci budou sestavovat roboty, které pak mohou ovládat přes svůj chytrý telefon. Laboratoř by se měla využívat nejen pro výuku žáků průmyslové školy, ale také v rámci projektových dnů základních škol.
12/2/13
Zpravodajství: televize - video
Každoroční rozsvícení vánočního stromu v Kolíně letos obohatil živý betlém v podání tábornického klubu Arnika. Děti si mohly na pódiu zazpívat nejen vánoční koledy, ale i písně z pohádek. Strom pocházející z městského pozemku byl bohatě vyzdoben a jeho slavnostního rozsvícení se zúčastnilo velké množství Kolíňanů.    Každoroční rozsvícení vánočního stromu v Kolíně letos obohatil živý betlém v podání tábornického klubu Arnika. Děti si mohly na pódiu zazpívat nejen vánoční koledy, ale i písně z pohádek. Strom pocházející z městského pozemku byl bohatě vyzdoben a jeho slavnostního rozsvícení se zúčastnilo velké množství Kolíňanů.    
vybrat z archivu »