Televizní a rozhlasové zpravodajství z Kolína a okolí

Kolínská průmyslovka jde s dobou
2/13/24
Reportáž z Noci otevřených dveří 9. února 2024.
11/29/13
Zpravodajství: televize - video
Duende de Espana - festival španělské kultury, který probíhal od 6.11. do 10.11. 2013
11/29/13
Zpravodajství: televize - video
14. ročník mezinárodního festivalu česko, německo, židovské kultury Devět bran 2013
11/26/13
Zpravodajství: televize - video
Reportáž Martiny Kolejové z průběhu elektronické aukce.
11/12/13
Zpravodajství: televize - video
Dům mládeže a dětí Kolín uspořádal akci Zámecká prkna. Jednalo se o nesoutěžní přehlídku studentských divadelních souborů. K vidění byly inscenace Šumař na střeše od kolínského gymnázia či Stvoření světa v podání souboru Zeptejte se kocoura z Horních Počernic. Po každé hře následovala krátká diskuze. Herci si tak mohli poslechnout chválu i zajímavé postřehy ze strany diváků. Prvního ročníku přehlídky se zúčastnilo celkem pět divadelních souborů.
11/5/13
Zpravodajství: televize - video
Kolínští florbalisté, kteří si říkají Pitbullové, založili svůj klub v roce 2001. Letos slaví dvanácté výročí. Klub má přes sto čtyřicet hráčů rozdělených do šesti týmů. Klub se snaží doplnit své stavy od nejmladších ročníků až po juniory. Problémem kolínských florbalistů je skutečnost, že musí své zápasy hrát mimo Kolín kvůli nevyhovujícím halám. A tak hrají mistrovské zápasy ve Zruči nad Sázavou.
11/2/13
Zpravodajství: televize - video
Prvních 14 zářijových dní hostil Kolín mezinárodní festival moderního umění. Cílem projektu bylo ukázat veřejnosti tvorbu z neobvyklých prvků. První akcí festivalu byla velkoformátová malba budovy Kolárka. Projekt byl zahájen vernisáží výstavy mladých regionálních umělců v Kutné Hoře. Zapojit se mohli i občané například v akci grafitti jam, při níž si zkoušeli vytvořit vlastní grafitti. Na festivalu se kromě českých umělců podíleli i umělci z Japonska a Francie.
vybrat z archivu »