Televizní a rozhlasové zpravodajství z Kolína a okolí

Kolínská průmyslovka jde s dobou
2/13/24
Reportáž z Noci otevřených dveří 9. února 2024.
7/25/13
Zpravodajství: televize - video
Městské informační centrum slouží pro turisty i občany města Kolína. Její zaměstnanci vám poradí prakticky se vším od kulturních památek až po tipy na stravovací zařízení. Návštěvníci se nejčastěji ptají na unikátní kolínské židovské památky. Týká se to především tamní synagogy a židovského hřbitova. Kromě užitečných informací si můžete z informačního centra odnést i zajímavé suvenýry. Na odbyt jdou nejvíce publikace o Židech. K dostání jdou však i pamětní mince, přívěsky, sběratelské známky, svíčky nebo pohledy. Městské informační centrum slouží pro turisty i občany města Kolína. Její zaměstnanci vám poradí prakticky se vším od kulturních památek až po tipy na stravovací zařízení. Návštěvníci se nejčastěji ptají na unikátní kolínské židovské památky. Týká se to především tamní synagogy a židovského hřbitova. Kromě užitečných informací si můžete z informačního centra odnést i zajímavé suvenýry. Na odbyt jdou nejvíce publikace o Židech. K dostání jdou však i pamětní mince, přívěsky, sběratelské známky, svíčky nebo pohledy. 
7/17/13
Zpravodajství: televize - video
Kmochův ostrov hostil již šestý ročník TPCA Beat Festivalu. Jedná se o soutěž začínajících kapel. Na pódiu zahrály například kapely Komat a Rock Base. Vítěznou kapelu soutěže nevolila pouze odborná porota, ale i samotní diváci. Letošní ročník doslova ovládala skupina Natřije! z Chlumce nad Cidlinou.
7/14/13
Zpravodajství: televize - video
Promítání filmů Jana Šorčíka a Václava Huleše proběhlo 29. června v kolínském Kině 99. Oba autoři tak předvedli své nové filmy širší divácké obci. Každý z autorů nabídl v premiéře jeden svůj film. K vidění však byly i jejich starší filmy. Celá projekce trvala asi hodinu a setkala se s vřelým zájmem převážně mladého publika.Promítání filmů Jana Šorčíka a Václava Huleše proběhlo 29. června v kolínském Kině 99. Oba autoři tak předvedli své nové filmy širší divácké obci. Každý z autorů nabídl v premiéře jeden svůj film. K vidění však byly i jejich starší filmy. Celá projekce trvala asi hodinu a setkala se s vřelým zájmem převážně mladého publika.
7/6/13
Zpravodajství: televize - video
V sobotu 22. června si mohli na Nebovidské tvrzi příchozí užít zábavné odpoledne pro celou rodinu. Druhý ročník příjemného setkání byl doprovázen bohatým programem, kdy bylo možné vidět tradiční řemesla, tržiště, vystoupení šermířské skupiny a další lákadla pro všechny zúčastněné.
7/4/13
Zpravodajství: televize - video
Kolínský pěvecký sbor Continuo oslavil své desáté výročí 29. června v Kině 99. Na oslavy výročí se přišlo podívat více než dvě stovky diváků. A to nejen bývalí členové sboru, ale také milovníci Continua, děti, či rodinní příslušníci.
vybrat z archivu »