Televizní a rozhlasové zpravodajství z Kolína a okolí

Kolínská průmyslovka jde s dobou
2/13/24
Reportáž z Noci otevřených dveří 9. února 2024.
1/24/13
Zpravodajství: televize - video
Téměř 80 lidí se sešlo na svátek Tří králů na návsi ve Třech Dvorech, aby se zúčastnili prvního ročníku tzv. 'Tříkrálového výšlapu'. Celá akce byla zahájena koledou My tři králové. Zúčastnit se mohl každý, kdo měl zájem aktivně vstoupit do roku 2013. Pro účastníky byly připraveny tři trasy rozdělené podle obtížnosti.
1/10/13
Zpravodajství: televize - video
Několik desítek lidí se na první svátek vánoční sešlo v Komenského sadu v Kolíně, kde pro ně tábornický klub Arnika Kolín připravil již popáté živý betlém. Děti si mohly odpoledne zpestřit projížďkou na koni. Součástí programu byla i vánoční hra s tradičním tématem narození Ježíška. Atmosféra Vánoc byla umocněna zpěvem koled. Každý z návštěvníků se mohl zahřát svařeným vínem a vánočkou. U dětí sklidily největší nadšení živé kozy.
1/8/13
Zpravodajství: televize - video
V krásném prostředí za chrámem sv. Bartoloměje se v Kolíně nachází malá zahrádka s příjemným posezením. Byla otevřena v září a zřizuje ji Diakonie Čáslav. V teplých měsících zahrádka slouží jako kavárna, kde obsluhují lidé s mentálním postižením. Diakonie Čáslav je nezisková organizace zaměřená na poskytování péče, pomoci a podpory lidem s mentálním postižením.
vybrat z archivu »