Televizní a rozhlasové zpravodajství z Kolína a okolí

Kolínská průmyslovka jde s dobou
2/13/24
Reportáž z Noci otevřených dveří 9. února 2024.
12/20/12
Zpravodajství: televize - video
Disco i dechová hudba – na tyto žánry tancují mažoretky Srdíčko Kolín. Soubor funguje 22 let a má za sebou spoustu úspěchů. Tím posledním je titul mistryň Evropy. Soubor má tři oddíly děvčat ve věku od 3 do 22 let. Nejstarší děvčata pomáhají s vedením klubu vedoucí souboru Jarmile Pavlíčkové.
12/9/12
Zpravodajství: televize - video
Kolínský Chrám sv. Bartoloměje se po šesti letech rekonstrukce opět otevřel veřejnosti. Slavnostní mši sloužil arcibiskup kardinál Dominik Duka. Na počátku 90. let minulého století byl stav kostela takový, že z budovy začaly opadávat kamenné prvky. Proto byla zahájena generální oprava. Na znovuotevření chrámu se přišly podívat stovky lidí. Jeho rekonstrukce stála 75 milionů korun.
12/6/12
Zpravodajství: televize - video
Zlatá a modrá jsou barvy, které zdobí vánoční strom na kolínském Karlově náměstí. Pravou atmosféru Vánoc navodily také adventní trhy. Ty nabízejí například vánoční dekorace, ale také langoše, klobásy, teplé nápoje a mnoho dalších pochutin. Zazněly i vánoční koledy v podání ženského sboru Privatissima. Dvanáctimetrový smrk věnovali manželé Syřišťovi z Kolína a v plné kráse bude k vidění až do Tří králů.
vybrat z archivu »