Televizní a rozhlasové zpravodajství z Kolína a okolí

Kolínská průmyslovka jde s dobou
2/13/24
Reportáž z Noci otevřených dveří 9. února 2024.
9/26/12
Zpravodajství: televize - video
Ve dnech 13. a 14. září proběhla v Kolíně Gasparáda, divadelní festival věnovaný Jeanu Gaspardu Deburauovi. Slavný francouzský mim (vlastním jménem Jan Kašpar Dvořák, nejvýraznější představitel evropské pantomimy 19. století, se narodil v roce 1796 v Kolíně, většinu svého života však strávil v Paříži.
9/23/12
Zpravodajství: televize - video
V pondělí 10. září se před budovou Obchodní akademie v Kolíně uskutečnil pietní akt k uctění památky štábního kapitána Václava Morávka. Pietního aktu se zúčastnili významní politici, Armáda ČR, zahraniční diplomaté a další vzácní hosté. Město Kolín si tento pietní akt připomnělo už podeváté. Nechyběly čestné salvy, Městská hudba Františka Kmocha ani Čestná stráž.
9/13/12
Zpravodajství: televize - video
Město Kolín ožilo o víkendu sportem. Tradiční závod dračích lodí se konal již pošesté a přilákal celkem dvanáct soutěžních posádek. Nejdříve se soutěžilo v závodech na 200 metrů. Zde tým města Kolína překvapil a umístil se na skvělé třetí příčce. Zajel tak nejlepší umístění ve své historii. V náročnějším závodu na jeden kilometr si obhájil prvenství tým Auto Stratos.
9/12/12
Zpravodajství: televize - video
Za kolínskými nováčky ve třetí fotbalové lize přijel tým Roudnice nad Labem. Třetí kolo fotbalové ligy bylo oproti výhře nad Chomutovem a porážce v Karlových Varech více vyrovnané. Konečné skóre bylo 2:2. Na další utkání se diváci mohou těšit 9. září, kdy bude Kolín hostit Českou Lípu.
9/7/12
Zpravodajství: televize - video

Kolínská atletika hostila jednu z nejvýznamnějších sportovních událostí ve Středočeském kraji. Akce nesla název International Visegrad Match a zúčastnili se jí atleti do devatenácti let ze čtyř zemí – z Polska, Maďarska, Německa a z Česka. Ambasadorkou druhého ročníku této akce se stala rekordmanka v běhu na 800 metrů Jarmila Kratochvílová.

9/2/12
Zpravodajství: televize - video
Již 15. ročník festivalu Natruc se uskutečnil v sobotu 25. srpna na Kmochově ostrově. Mohli jsme se těšit na skupiny, jako jsou Medvěd 009, Luno, Blue effect a další. Hlavním lákadlem bylo vystoupení Davida Kollera a skupiny Mandrage.
vybrat z archivu »