Televizní a rozhlasové zpravodajství z Kolína a okolí

Kolínská průmyslovka jde s dobou
2/13/24
Reportáž z Noci otevřených dveří 9. února 2024.
8/25/12
Zpravodajství: televize - video
Kolínské letní kino zve milovníky filmu pod heslem Promítání pod hvězdami. Za akcí stojí občanské sdružení Kolínská čtrnáctka, kterou pořádá již podruhé. Cílem akce je vrátit Kolínským letní kino, které město přestalo před několika lety provozovat. Proto pořadatelé vsadili na atraktivní tituly, například Formanův Černý Petr, muzikál Šakalí léta nebo western Nesmiřitelní. A první ohlasy potvrdily, že měli organizátoři při výběru šťastnou ruku.
8/16/12
Zpravodajství: televize - video
Ukázat veřejnosti historické autobusy, to je hlavní myšlenka veteránské přehlídky Zlatý bažant. Na letošním jedenáctém ročníku se setkali na kolínském autobusovém nádraží vlastníci i fanoušci těchto vozidel. Na přehlídku se sjely autobusy z Polska, Maďarska, ale samozřejmě také z České republiky.
8/12/12
Zpravodajství: televize - video
Rock, metal, jazz i pop rock zněly na pátém ročníku TPCA festivalu. Celkem osm regionálních kapel zde bojovalo o cenu odborné poroty i o cenu diváků. Každý z návštěvníků mohl pro svou oblíbenou skupinu hlasovat prostřednictvím části své vstupní pásky. Kromě soutěžících skupin přijala účast i pětice hudebních hostů.
8/2/12
Zpravodajství: televize - video
Místo míčků a holí létající disky, tzv. frisbee. To potřebují hráči diskgolfu. Princip hry je stejný, jako u běžného golfu. Nové diskgolfové hřiště na Kmochově ostrově je vybaveno devíti jamkami. Disky se umisťují do tzv. diskgolfového koše, což je takový lapač disků. Hru si může zahrát kdokoliv od dětí po lidi staršího věku. Slavnostnímu otevření předcházela exhibice ve freestyle frisbee.    
vybrat z archivu »