Televizní a rozhlasové zpravodajství z Kolína a okolí

Kolínská průmyslovka jde s dobou
2/13/24
Reportáž z Noci otevřených dveří 9. února 2024.
5/30/12
Zpravodajství: televize - video
Krásný jarní den přilákal do Valdštejnské zahrady stovky lidí, kteří si v rámci Pražského jara přišli poslechnout koncert Hudby Hradní stráže a Policie České republiky. Na programu byly pouze skladby od Františka Kmocha v jeho původní instrumentaci. Diváci se mohli zaposlouchat do mnoha skladeb, mezi nimiž nechyběly Kmochovy nejznámější.
5/26/12
Zpravodajství: televize - video

Šest souborů viděli diváci, kteří si našli čas a dorazili do kolínského městského divadla na veřejný večer souborů Základní umělecké školy Františka Kmocha. Na své si přišli jak milovníci klasické hudby, tak i příznivci jazzu. Nechyběly ani Kmochovy skladby.

5/10/12
Zpravodajství: televize - video
"Grilování s rodiči" je název již šesté výroční akce, na které se sešly děti z kolínského klubu skautů. Akce se konala za krásného slunečného počasí poblíž atletického stadionu. Skauting na Kolínsku má zhruba devadesátiletou tradici a je spojen s významnou osobností studenta kolínského gymnasia Aloise Plešingera. Existuje zde šest dětských oddílů, čtyři z nich připravily pro rodiče malé divadelní představení.
5/5/12
Zpravodajství: televize - video
Mažoretky, dechová hudba nebo pietní akt u hrobu hudebníka a skladatele Františka Kmocha – to vše nabídl den, který se nesl ve znamení pěti výročí. Obyvatelé Kolína si tak připomněli 100 let od smrti Františka Kmocha, 140 let od založení Kmochovy hudby, 150 let Sokola Kolín, 80 let základní umělecké školy a 50 let dechového orchestru zmiňované školy.
vybrat z archivu »