Televizní a rozhlasové zpravodajství z Kolína a okolí

Kolínská průmyslovka jde s dobou
2/13/24
Reportáž z Noci otevřených dveří 9. února 2024.
4/26/12
Zpravodajství: televize - video
Kolín - Sobotní dopoledne 21. dubna proběhla v kolínských Borkách tradiční Oslava Dne země. Přestože bylo počasí zpočátku dne velmi sychravé, desítky lidí a především děti, které se rozhodly přispět svou prací, dostaly pytle a dobrovolně vyklízely les v celém areálu.
4/21/12
Zpravodajství: televize - video
Kolínský rodák Jiří Kratochvíl často navštěvuje Jižní Ameriku, své zážitky zachycuje na fotografiích. V současné době je vystavuje v Městské knihovně Kolín. Na vernisáži navodila pravou americkou atmosféru argentinská sopranistka Ana Carolina Diz, která diváky při této příležitosti dojala svými áriemi.
4/15/12
Zpravodajství: televize - video
Již potřetí byla kolínská radnice otevřena pro veřejnost. Pro návštěvníky byl připraven zhruba dvacetiminutový okruh radnicí. Trasa prohlídky vedla nejatraktivnějšími prostory radnice, jako je například zasedací místnost, pracovny vedení města, obřadní síň (ta se může pyšnit původním nábytkem z 19. století) nebo nádvoří.
4/5/12
Zpravodajství: televize - video
Každé pondělí mají handicapované děti možnost sejít se na kolínské podnikatelské škole a naučit se spoustu nových věcí. Celý projekt nese název Handicap není překážkou. Dvacet dětí je rozděleno do dvou skupin a v současnosti se v rámci kurzů učí fotografovat a psát tvůrčím stylem.
vybrat z archivu »