Televizní a rozhlasové zpravodajství z Kolína a okolí

Kolínská průmyslovka jde s dobou
2/13/24
Reportáž z Noci otevřených dveří 9. února 2024.
1/27/12
Zpravodajství: televize - video

Oddíl stolního tenisu FK Kolín uspořádal turnaj pro žáky základních škol. Přihlásit se mohly děti ve věku od šesti do patnácti let. Zároveň proběhl nábor zájemců do oddílu, který hraje v současné době ženskou i mužskou ligovou soutěž. Klub má padesát aktivních členů, řadí se tak mezi největší kluby ve středních Čechách.

1/11/12
Zpravodajství: televize - video

Kolínský taneční klub CrossDance uspořádal v městském divadle svou vlastní taneční show. K vidění byly latinskoamerické i standardní tance v podání tanečníků od tří do dvaceti let. Klub vznikl v roce 2007, tehdy pouze jako školní kroužek. O rok později se kroužek rozrostl natolik, že trenér opustil své tehdejší zaměstnání a začal se věnovat pouze trenérské činnosti. V současné době má taneční klub CrossDance kolem 110 členů a je nejoblíbenějším tanečním klubem na Kolínsku.

1/7/12
Zpravodajství: televize - video
V poslední listopadový den se v kolínské sportovní hale konalo sportovní odpoledne pro děti. Jeho součástí byla například možnost zahrát si basketbal proti hráčům A týmu. Akce byla věnována veřejnosti a využili jí i ti nejmenší. Organizátoři tak chtěli dát šanci nejen profesionálům, ale všem zájemcům o sport a zdravý pohyb.  Děti si během dne vyzkoušely florbal, fotbal a především basket. Vrcholem pak bylo střetnutí dětí a členů basketbalového A týmu v přetahování provazem. Vyrovnaný souboj nakonec skončil vítězstvím dětí.
vybrat z archivu »