Televizní a rozhlasové zpravodajství z Kolína a okolí

Kolínská průmyslovka jde s dobou
2/13/24
Reportáž z Noci otevřených dveří 9. února 2024.
3/28/11
Zpravodajství: televize - video

Již třetím rokem se tým Blood Elites z kolínské SPŠS zapojuje do mezinárodního projektu F1 na školách. Formule jsou vyráběny ve školních dílnách. Formule je poháněna oxidem uhličitým a má průměrnou hmotnost padesát pět gramů. Na celý tým dohlíží poradce týmu ing. František Pražák, který uvedl, že se v rámci soutěže chtějí dostat dále, než je finále České republiky.

3/17/11
Zpravodajství: televize - video
U Kolína se nachází psí útulek s kapacitou dvaceti osmi míst. Stará se o zatoulaná a opuštěná zvířata, kterým poskytuje chovatelsko-veterinární péči. Přijatý pes je zbaven červů a blech, vyšetřen veterinářem a poté umístěn do sedmidenní karantény. Útulek také pořádá různé akce pro veřejnost, na nichž hledá opuštěným psům nové pány. Poskytuje i poradenské služby budoucím majitelům.
3/3/11
Zpravodajství: televize - video

Kolínští basketbalisté hrající Mattoni Národní basketbalovou ligu pod vedením trenérů Predraga Benáčka a Filipa Scholze hrají již čtvrtým rokem nejvyšší basketbalovou soutěž. Momentálně se nacházejí na sedmém místě tabulky. V kádru týmu jsou tři Afroameričané. Basketbalisté se v místní hale scházejí sedmkrát týdně.

vybrat z archivu »