Televizní a rozhlasové zpravodajství z Kolína a okolí

Kolínská průmyslovka jde s dobou
2/13/24
Reportáž z Noci otevřených dveří 9. února 2024.
1/17/11
Zpravodajství: televize - video

Nejmenší hokejisté Kolína trénují pravidelně každé úterý, čtvrtek a sobotu na kolínském zimním stadionu. Hlavním trenérem je Václav Rác, který v mládí působil v extraligovém družstvu na Kladně a po ukončení sportovní kariéry se začal věnovat trénování. Na velkém hřišti trénují chlapci ve věku od deseti let, v družstvu dospělých bývají většinou domácí odchovanci. Kolínský hokej vychoval i loňské mistry světa Tomáše Mojžíše a Petra Čáslavu.

1/11/11
Zpravodajství: televize - video

Na konci prosince se na kolínské radnici otevírala vánoční přání ze schránky pod stromem na Karlově náměstí. Schránku otevíral kolínský starosta Vít Rakušan a místostarosta Jan Pospíšil. Kromě dětských přání, která však radnice splnit nemůže, byla pod stromečkem vážná přání, nad kterými se bude podle starosty radnice zamýšlet. Mezi taková přání patří mimo jiné zavedení obousměrného průjezdu Masarykovým mostem v Kolíně, nebo vybudování obchvatu Kolínem. Pod stromkem se sešlo celkem na sto padesát přání.

1/5/11
Zpravodajství: televize - video

Na druhý svátek vánoční se ve Veltrubech u Kolína konal hokejbalový turnaj. Hrálo se na zasněžených tenisových kurtech. Hlavními organizátory akce byli Josef Kadeřábek a Petr Malý. Akce se zúčastnilo celkem deset týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. Všichni hráči si turnaj pochvalovali a uvítali i možnost, že si mohli po Vánocích trochu zasportovat. I přes mrazivé počasí se dostavil značný počet fanoušků tohoto u nás stále trochu nezvyklého sportu.

vybrat z archivu »