Televizní a rozhlasové zpravodajství z Kolína a okolí

Kolínská průmyslovka jde s dobou
2/13/24
Reportáž z Noci otevřených dveří 9. února 2024.
4/22/10
Zpravodajství: televize - video

V Kolíně se 17. dubna konalo okresní kolo závodu v orientačním běhu. Na každém stanovišti malým závodníkům pomáhali dva dospělí. Celkem se soutěžilo v pěti věkových kategoriích od osmi do cca sedmnácti let. Běželo se na trati kolem dvou kilometrů, ti starší si ještě pět set metrů přidali. Celkem museli závodníci proběhnout kolem deseti stanovišť, kde plnili různé úkoly.

4/19/10
Zpravodajství: televize - video

Od 22. do 26. března pořádal Český rozhlas Region v Kolíně na Karlově náměstí ukázku živého vysílání. Díky této akci mohli kolínští občané vidět naživo práci rozhlasáků. Nechyběla ani řada známých osobností - například Eduard Hrubeš, Naďa Konvalinková či představitelé rozhlasového Regionu.

4/7/10
Zpravodajství: televize - video

Kolínské Tyflocentrum slouží osobám se zrakovým postižením, snaží se jim smysluplně vyplnit volný čas tak, aby nezůstávali v osamění doma. Snaží se, aby se sdružovali a nalézali nové přátele, aby příjemně naplňovali svůj volný čas a naučili se nové věci. Aby relaxovali a vzdělávali se a také získávali nové informace. Tímto způsobem dochází k integraci zrakově postižených do společnosti, mohou si popovídat s ostatními, zapojit se do kolektivu. Klienti Tyflocentra tráví čas nejen ručními pracemi a zpěvem, ale i recitací.

4/7/10
Rozhlasové zpravodajství
Rozhlasová reportáž Veroniky Kargerové-rozhovor s Helenou Novotnou
vybrat z archivu »